Roketbet Adresi Kaç Oldu?

Roketbet adresi kaç oldu; site son giriş adresini yenildikten sonra bir sonraki numara aktif hale getirerek kullanıcılarına kesintisiz şekilde hizmet vermeye devam ediyor, oyunlar ve fırsatlar sağlıyor.

Kumarhane oyunlarının oynatılmasını sağlayan platformun içerisinde kullanıcılar kimi zaman giriş adresinin değişmesi problemiyle karşılaşabiliyor. Uzun yıllardır hizmet sağlayan platform kapatılma işlemlerinin ardından ise kaldığı yerden hizmet verebilmek adına yeni adresini aktif hale getiriyor.

Kullanıcılar hesaplarına ve hesaplarında yer alan tüm bakiyeye yönelik olarak burada oyundan oynamaya devam edebiliyor. Roketbet adresi kaç oldu; her bir kapatma işleminin ardından site içerisinde yer alan sayının bir artırılmasını sağlayarak yeni sayıyı oluşturuyor.

Roketbet Adresi Kapatıldı mı?

Yurtdışı lisanslı olarak hizmet sağlayan platform ulaşım sırasında kullanıcılar adresin kapatılması ya da erişim engeli ile karşılaşması gibi durumların var olduğunu gözlemleyebilir. Yapılan son kapatma işleminin ardından ise site yeni giriş adresini oluşturarak kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor.

Roketbet adresi kaç oldu; son sayılar günümüzde aktif olarak 100 ile 300 arasında yer alıyor. İlerleyen zamanlarda bu sayının daha fazla olduğu görülebilir ancak 100 sayısının altında bulunan siteler güncel olarak kullanılan platformlar arasında yer almayacaktır.

Roketbet’in Adresi Neden Engellendi?

Kullanıcılar sitenin kapatılmasıyla ilgili bazı konularda endişelenebiliyor. Özellikle kapatılma işlemlerinin güvenlik ile doğrudan bağlantılı olduğunu düşünen kullanıcılar daha sonradan siteyi deneyimlemek konusunda fikirlerini değiştirebiliyor.

Ancak sitenin engellenmesinin altında yatan nedenler şu şekildedir;

⦁ Firma kumarhane oyunlarının Türkiye’de oynatılmasını sağlamak amacıyla Türkiye’ye özel giriş adresleri sağlıyor.

⦁ Firmanın kumarhane oyunlarını Avrupa ve kendi kurulmuş olduğu ülkede yasal şekilde oynanabilmesi için sahip olduğu lisans türü Curaçao Hükümeti tarafından verilen lisanstır.

⦁ Sitenin içerisinde yer alan oyunlar Milli Piyango İdaresi ya da Spor Toto Teşkilatı tarafından yetkilendirilmiş detaylara sahip değildir.

Tüm bu durumlar kapsamında kumarhane oyunlarının Türkiye’de yasal olmaması ve denetimlerin Türkiye tarafından yapılmaması sitenin Türkiye kurallarına uygun olarak hizmet vermesini engelliyor.
BTK ise 2000 yılından beri telekomünikasyon hizmetlerinin içerisinde yasa dışı işlemlerin engellenmesi amacıyla denetimler düzenliyor. Kumar oyunlarının oynanması ve oynatılması yasal olmadığından kaynaklı yapılan denetimlerde sitenin giriş adresi erişim engeliyle kapatılıyor.

Roketbet adresi kaç oldu; yenilenen kapatma işlemlerinde ise her zaman ardışık sıralı şekilde sayılar tercih edildiğinden kaynaklı bir önceki sitenin içerisinde yer alan sayı 1 artırılarak yeni site bulunuyor.

Roketbet Hangi Adresi Kullanıyor?

Sitenin kullandığı güncel domain bulmak isteyen kişiler mutlaka orijinal site linkine uygun şekilde tercihler yapmalıdır. Firma tarafından düzenlenen domain formatı her zaman www.roketbetxxx.com şeklindedir.
Domain içerisinde site adını sağ bölümünde güncel olarak kullanılan sayılar yer alır. Burada 3 haneli ya da 4 haneli rakamların görülmesi muhtemel bir durumdur. Firmanın kullanmış olduğu bu site formatı dışında başka bir format bulunmuyor.

Özellikle karışık rakamlar, sayılar ya da noktalama işaretleri bulunan siteler firma tarafından düzenlenen resmi siteler değildir. Yalnızca sitenin adının kesintisiz olarak bulunduğu ve sağ tarafta rakamların olduğu sitelerden yana işlem yapmanız gerekecektir.

Roketbet giriş adresi kaç oldu; sitenin kullandığı format içerisinde sol bölümde yer alan sayılar her bir kapatma işleminin ardından değişen durumdur. Adresin belirlendiği numaralar ise günümüzde 100 ile 300 arasında değişiyor.

Roketbet Güncel Adresi Kaç Olarak Değişti?

Platform tarafından giriş yapılabilmesi amacıyla 5 yıldan uzun süredir hizmet vermeye devam eden site, profesyonel ekibiyle düzenlemiş olduğu giriş adreslerinde sıralı adresler kullanarak bu adreslerin bulunması işlemini kolaylaştırıyor.

Bunun için yapılan işlemlerde ilk kapatma işleminin hemen ardından www.roketbet1.com sitesi kurularak Türkiye’den ulaşımın engelsiz olarak yapılması amaçlandı. Günümüzde kullanılan numaralar ise zamanla ilerleyerek çok daha yüksek seviyeye geldi.

Roketbet adresi kaç oldu; günümüzde kullanılan numaralar özellikle 100 üzerindedir. İlerleyen zamanlarda bu numaraların daha fazla olması beklenirken 2023 – 2024 yılı için kullanılacak olan numaralar 100 ile 1.000 arasında değişiklik gösterecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*